E-MAIL
elcon@elcon-bratislava.sk
E-MAIL
info@elcon-cr.cz
Kontaktovať

Preizolácia 400 kV vedenia V428 Moldava – Veľké Kapušany

400kV vedenie č.428 Moldava – Veľké Kapušany je súčasťou južnej magistrály - 400 kV  vedenia Križovany - Vojany, ktorá sa budovala v r.1969 – 1972.  Predmetné 400 kV vedenie sa odovzdalo do prevádzky ako 3. objekt stavby v decembri r.1972. Stožiare sú skrutkované, priehradové. Dĺžka vedenia V428 je 90 399 m. 
Počas 48 ročnej prevádzky bol na vedení zaznamenaný väčší výskyt menších i väčších výpadkov siete, z dôvodu poškodenia izolátorov. Poruchy sa priebežne opravovali špirálami s novými nosnými svorkami, výmenou dištančných rozperiek za rozperky s tlmiacimi účinkami a výmenou izolátorových závesov.
Zemniace laná sa vymenili za zemniace laná rovnakého typu a za kombinované zemniace laná s optickými vláknami v celej trase vedenia v r.2018.
Súčasťou realizačného projektu je projektové riešenie pre dovolené maximálne prúdové zaťaženie vodičov do +80°C.

Staňte sa aj vy našim klientom

Ďalšie referencie

×
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.